Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tenisová legenda se odhalila při kojení: Bývalá nejlepší hráčka světa UKÁZALA BRADAVKU!

Takhle kojí legendy.
Zdroj: Twitter.com
Nikdy se nestyděla, ovšem tohle se nečekalo. Bývalá tenistka Kim Clijsters se na Twitteru všem pochlubila pořádně intimní fotografií. Kojila na ní svého dvouměsíčního synka Blaeka Richarda a ukázala prakticky vše!

Kim Clijsters (33) se během své kariéry dostala tak vysoko, jak to jen šlo. Stala se světovou jedničkou, vládla tenisu a každá soupeřka se jí bála. Nyní ale žije úplně jiný život. Stala se matkou a stará se o tři děti.

Nejmladšího syna Blakea Richarda momentálně kojí. Jelikož je Kim zastánkyní svobodného kojení a ignoruje všechny odpůrce, nemá problém se pochlubit s tím, když zrovna krmí. Na Twitter proto umístila fotku, kde má odhalenou bradavku a vlastně celý prs.

Co na to asi říká tatínek synka? Nevadí mu, že jeho milá veřejně ukazuje místa, která by měla zůstat jen pro jeho oči? Asi s tím moc neudělá. Na druhou stranu Kim se nemá za co stydět. Má krásná ňadra, tak proč se s nimi nepochlubit…

Související články

Další články