Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Tenisová legenda se odhalila při kojení: Bývalá nejlepší hráčka světa UKÁZALA BRADAVKU!

Takhle kojí legendy.
Nikdy se nestyděla, ovšem tohle se nečekalo. Bývalá tenistka Kim Clijsters se na Twitteru všem pochlubila pořádně intimní fotografií. Kojila na ní svého dvouměsíčního synka Blaeka Richarda a ukázala prakticky vše!

Kim Clijsters (33) se během své kariéry dostala tak vysoko, jak to jen šlo. Stala se světovou jedničkou, vládla tenisu a každá soupeřka se jí bála. Nyní ale žije úplně jiný život. Stala se matkou a stará se o tři děti.

Nejmladšího syna Blakea Richarda momentálně kojí. Jelikož je Kim zastánkyní svobodného kojení a ignoruje všechny odpůrce, nemá problém se pochlubit s tím, když zrovna krmí. Na Twitter proto umístila fotku, kde má odhalenou bradavku a vlastně celý prs.

Co na to asi říká tatínek synka? Nevadí mu, že jeho milá veřejně ukazuje místa, která by měla zůstat jen pro jeho oči? Asi s tím moc neudělá. Na druhou stranu Kim se nemá za co stydět. Má krásná ňadra, tak proč se s nimi nepochlubit…

Mohlo by vás zajímat

Další články