Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tenisová královna Petra Kvitová je hráčkou roku! Při předávání cen měla na sobě šperky za miliony

Tenisová královna Petra Kvitová je hráčkou roku! Při předávání cen měla na sobě šperky za miliony
Zdroj: profimedia.cz, archiv P. Kvitové
+ Další 3 fotografie
Tenis
Česká královna tenisu Petra Kvitová (30) doslova zazářila na vyhlášení ankety Zlatý kanár. Nejen že si odnesla krásnou cenu, ale navíc to Kvitové neskutečné slušelo. Sportovkyně oděná do černých sexy šatů doplnila svůj outfit o šperky za miliony.

Petru Kvitovou normálně vídáme ve sportovním oblečení a v culíku, v sobotu večer se však proměnila v naprostou divu. Na slavnostní vyhlášení ankety o nejlepší českou tenistku za rok 2020 se oblékla do sexy černých šatů od návrhářky Natali Ruden. Rozparek na zádech nenechal žádného muže chladným. Šaty doplnila o elegantní účes a diamantové šperky za 4 miliony korun od klenotnické firmy patřící do portfolia jejích sponzorů.

Česká tenisová jednička na sobě měla náhrdelník z bílého zlata zdobený 156 diamanty za 1,5 milionu, náramek s 225 diamanty za více než milion a k tomu náušnice a dva prsteny. Celkem se na Petře blyštilo 550 diamantů.

Celková příprava na slavnostní večer se Petře vyplatila, protože se stala vítězkou Zlatého kanára. Je to již potřetí co si Kvitová cenu odnáší. V letošním 28. ročníku uspěla hlavně díky semifinále na Roland GarrosJsem ráda, že mi zdraví umožnilo odehrát a porazit skvělé hráčky a těším se na příští rok,“ řekla tenistka v přenosu z barrandovského studia kanálu Nova Sport 1, kde se vyhlášení konalo vzhledem k opatřením proti šíření koronaviru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy