Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tenisová hvězda Dominika Cibulková očima Sama Dolce: Tahle extravagance není pro každou ženu

Dominika Cibulková očima Sama Dolce: Tahle extravagance není pro každou ženu
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
módní policie

Bývalá slovenská profesionální tenistka Dominika Cibulková (32) zavítala před časem do jedné z pražských restaurací, kde se konala zahradní party. Na sobě měla odvážný model z dílny návrhářky Zuzany Kubíčkové, který ohodnotil Sam Dolce. 

Slovenka Dominika Cibulková bývala čtvrtou nejlepší tenistkou na světě, ale před dvěma lety se rozhodla vzdát se své kariéry a k tenisu se vracet nehodlá. Sympatická Dominika se v současné době plně věnuje rodině a především ročnímu synovi Jakubovi.

Nedávno si po delší době vyrazila do společnosti a svým extravagantním outfitem na sebe strhla veškerou pozornost.

"Dominika vynesla šaty v daném dress code, a to byl PASTELS. Je mi velmi sympatické, že se bývalá tenisová star nebojí experimentovat a pokaždé vypadá jinak. Pod transparentní pastelové šaty s krystaly Preciosa z ateliéru návrhářky Zuzany Kubíčkové si Dominika chytře vzala pastelově fialové body korespondující se pštrosím peřím na rukávech," okomentoval outfit Dominiky kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce.

Slovenská tenistka rok a kousek od porodu vypadá skutečně perfektně a podobné modely si s klidem může dovolit.

"Celkový look, který svým extravagantnějším vzhledem není pro každou ženu, Dominika vhodně vyladila pastelovým psaníčkem Knott od italské značky Bottega Veneta. Vizáži se nedá nic vytknout, perfektní make-up a k výraznému outfitu se skutečně hodil i jednoduše uhlazený vlasový styling," dodal Sam Dolce.

Související články

Další články