Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tenisová hrdinka Karolína Plíšková používá tajný doping! Co jí pomohlo k vítězství?

Tenisová hrdinka Karolína Plíšková používá tajný doping! Co jí pomohlo k vítězství?
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Hvězda Karolíny Plíškové stoupá vzhůru. Tento víkend předvedla, že patří mezi naše nejlepší tenistky. Bojovala do posledních chvil na Fed Cupu a taky ani jednou neprohrála. Stala se z ní hrdinka. Může snad za její úspěchy i láska, kterou má prožívat se sporťákem Michalem Hrdličkou?

Krásná tenistka Karolína Plíšková (23) vyhrála, co se dalo. Rumunky roznesla na kopytech, takhle dravou jsme ji ještě nezažili. Může snad za to podpora bývalého snoubence Lucie Borhyové (37) Michala Hrdličky (26)? I vrabci na střeše si šuškají, že jsou milenci a jeden bez druhého už nemohou být.

To by byl přesný opak Petry Kvitové (24), které když se daří v soukromí, tak na kurtu předvádí mizerné výkony, přesně jako teď. Přítel Radek wimbledonskou vítězku požádal o ruku a to byl začátek jejího strmého pádu. Na kurtu se spíš trápí, než by předváděla pořádné výkony

Ale Karolína je její pravý opak. Předvádí neuvěřitelné výkony, drtí jednu soupeřku za druhou. Jestli jí takhle pomáhá láska, tak to musíme doufat, že jí a Michalovi ta zamilovanost vydrží co nejdéle, aby si na pár trofejí sáhla. Zatím teda svou lásku nepotvrdili, ale prý jeden bez druhého nedá ránu, i když toho času není tolik. Ale je poznat, že i na dálku to funguje a Karolíně to dodává potřebnou dávku energie a dravosti Je to prostě hrdinka a každý ji za její mistrovský výkon obdivuje, ale nejvíc určitě Michal.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy