Krásná tenistka Karolína Plíšková (23) vyhrála, co se dalo. Rumunky roznesla na kopytech, takhle dravou jsme ji ještě nezažili. Může snad za to podpora bývalého snoubence Lucie Borhyové (37) Michala Hrdličky (26)? I vrabci na střeše si šuškají, že jsou milenci a jeden bez druhého už nemohou být.

To by byl přesný opak Petry Kvitové (24), které když se daří v soukromí, tak na kurtu předvádí mizerné výkony, přesně jako teď. Přítel Radek wimbledonskou vítězku požádal o ruku a to byl začátek jejího strmého pádu. Na kurtu se spíš trápí, než by předváděla pořádné výkony.

Ale Karolína je její pravý opak. Předvádí neuvěřitelné výkony, drtí jednu soupeřku za druhou. Jestli jí takhle pomáhá láska, tak to musíme doufat, že jí a Michalovi ta zamilovanost vydrží co nejdéle, aby si na pár trofejí sáhla. Zatím teda svou lásku nepotvrdili, ale prý jeden bez druhého nedá ránu, i když toho času není tolik. Ale je poznat, že i na dálku to funguje a Karolíně to dodává potřebnou dávku energie a dravosti. Je to prostě hrdinka a každý ji za její mistrovský výkon obdivuje, ale nejvíc určitě Michal.