Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tenhle zubožený pejsek byl ponechán na ulici, aby zemřel. Neuvěříte, co se stalo potom!

Vzali byste si takového psa domů?
Zdroj: SWNS

Jenom kost a kůže s infekcí. Tak vypadal pes, kterého našel Sean McCormack v ulicích Thajska. Jenom tak ležel a vypadal, že je připraven zemřít. Sean McCormack si ale řekl, že to jen tak nenechá.

Říkal, že pes vypadal, jak vypadají zvířata, která vzdala všechnu snahu ještě dále žít. Vzal ho k místnímu veterináři a dokonce ani on jako odborník nebyl schopen říct, co je to vlastně za plemeno. V tak hrozném byl stavu.

Sean McCormack, který se z Velké Británie přestěhoval do Thajska, se ale psa ujal. Začal mu říkat Tiny a vykurýroval ho. Nakonec se zjistilo, že jde o rotvajlera. Spolu s veterinářem dělali všechno pro to, aby se dal dohromady. „Byl to pomalý proces, ale podařilo se.“

Jak dneska Tiny vypadá, na to se můžete podívat ve fotogalerii. Je to neuvěřitelná proměna. Účastnil se dokonce soutěže psů, kterou vyhrál! Dostal hlas za nejkrásnějšího psa od 300 tisíc lidí na Facebooku.

„Dříve vypadal, jako by vzdal celý svůj život. Dneska patří v naší chovné stanici mezi nejšťastnější a nejmilejší zvířata,“ říká Sean.

Související články

Další články