Má na kontě největší drogový exces v živém vysílání České televize za dobu její existence. Šňupal kokain přímo z bible, čímž pěkně pobouřil českou veřejnost. Podle fotografie z dětství je jasné, že tenhle umělec nebyl normální asi nikdy!

Samir Hauser je především blázen, provokatér a šílenec. Také je ale zpěvákem skupiny Vanessa, která se k překvapení všech i s potížistou Samirem rozhodla vyrazit v únoru 2015 na turné. V České televizi stáhl lajnu kokainu, pozvracel se a fámy o tom, že šlo o mouku, vyvrátil rentgenem s ukázkou zborcené nosní přepážky. Na jednom z minulých koncertů měl na pódiu nahou zakrvácenou dvacítku s diskokoulí na hlavě! A na plakátech k místním volbám měl hesla jako Kvalitní kokain pro celou Prahu! nebo Studium koránu od prvního stupně základní školy!

Můžeme tedy jen s hrůzou očekávat, co předvede na svém turné, které začíná 1. 2. v Praze. Ušetřeny šílené podívané nebudou ani Plzeň, Ostrava, Bratislava, Brno a Pardubice.

Člen skupiny Vanessa Samir Hauser, známý jako Bruno Ferrari, dokonce napsal knihu, z které vám přineseme exkluzivně jako jediná redakce v zemi ukázky. Máte se na co těšit!