Jedna z našich nejúspěšnějších pornohereček, režisérka a playmate Angel Wicky zavítala do redakce eXtra.cz na exklusivní rozhovor.

Angel Wicky je takový anděl s ďáblem v těle. Na jednu stranu to je strašně milá a inteligentní dívka a na stranu druhou, hned po pár slovech poznáte, že Angel je pořádná rajda.

Tahle blonďatá ďáblice to má v hlavě srovnané a moc dobře ví, kam chce, aby se ubíral její život.

Prozradila, že se úplně vyhýbá alkoholu a Silvestr pro ni bude spíš takové klidné posezení s přáteli. Také se netají tím, že si nechala odsát tuk ze stehen a vstříknout si jej do svého kyprého poprsí.

Angel Wicky je toho názoru, že prsa by měla být přírodní a na omak příjemná. To umělé silikony neumí. Celkově v rozhovoru řekla, že je jako bisexuálka spíše na přírodní typy, než na ty umělé.

Dokonce s připravila pro naše diváky příjemné překvapení, když se na online streamu vysvlékla téměř celá do naha a ukázala tak vše. Někteří pánové budou mít opravdu krásné Vánoce.

A protože některým z nás se dostalo takové pocty, že jsem si mohli osahat poprsí sympatické Angel Wicky, tak musíme uznat, že její prsa jsou naprosto dokonalá.