Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle úspěšný český model je dvojník Brada Pitta! Má za sebou 43 plastických operací!

Robert má hodně podobné rysy jako hollywoodský krasavec Brad Pitt.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Český model, který se proslavil ve světě, Robert Paulat (35), jakoby vypadl z oka herci Bradu Pittovi (51). Stejné rysy, účes a tělo! Dopomohl si k tomu ale mnoha plastickými operacemi!

Robert Paulat na sobě tvrdě maká, ale ke kráse mu dopomáhají i šikovné ručičky plastických chirurgů. Má za sebou už 43 zákroků! Jestli v tom bude pokračovat, za chvíli bude vypadat jako plastický chodící Ken, nebo už tak spíš vypadá. Robert je tak trochu posedlý dokonalostí. A i když už je tak hezký, až to hezký není, neustále má ze sebe nějaké komplexy.

„Jsem posedlý myšlenkou dodávat lidem sebevědomí. Myslím, že osobně narcis nejsem. Naopak jsem pořád s něčím nespokojený,“ přiznává Robert, který si svým tělem v zahraničí vydělal miliony. I když už je na modela starý, je po něm prý stále poptávka.

„Pro všechny je zajímavá samozřejmě má podoba s Kenem,“ prohlašuje o sobě Paulat a chlubí se i prodělanými plastickými zákroky. „Pár zákroků už mám za sebou. Neinvazivních bylo čtyřicet. Botox nebo plazma a podobně. A k invazivním patří ty, které se týkaly nosu či pusy.“

Související články

Další články