Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tenhle úryvek z knihy pro děti vás dostane! Sexuální výchova pro šílence?

Tak tohle je opravdu silné kafe! U toho se červenáme i my!
Zdroj: facebook.com
Možná někdo z vás měl tuto knížku doma. A dost možná vám na zvídavé otázky odpovídali rodiče právě podle této knihy. Názorná ukázka jednoho úryvku s ilustrací tak trochu pobouřila lidi na Facebooku. To, jak v knížce pro děti vysvětlují pohlavní styk a jak přichází miminko na svět, je už trochu silné kafe.

Někteří příliš nevěří, že tato knížka skutečně existuje. Ale my jsme zjistili, že opravdu ano!

Kniha vyvolává celkem rozporuplné reakce Spousta lidí nevěřícně kroutí hlavou, že jsou tam taková drsná vysvětlení! Autorka se s tím příliš nemazala, a tak vzniklo dílo, při jehož čtení se mnozí rodiče červenají.

Kniha byla vydána roku 1992. Originál je však mnohem starší. Pochází z roku 1977. Tohoto praktického rádce, jak dětem vysvětlit, odkud se berou děti, napsala Grethe Fagerstörm.

Příběh se odvíjí u rodiny Lindstromových. Maminka Petra a starší sestry Idy čeká miminko Sourozenci se na miminko moc těší. A tak se stále vyptávají, odkud se miminko vzalo, jak to, že má maminka velké bříško, a jak se to vlastně dělá, když někdo miminko chce.

Úryvek z knížky mluví za všechno. Dost peprně je malým dětem popsán průběh oplodnění. Je ale pravdou, že se dětem opravdu těžce vysvětluje úplná pravda o početí dítěte. Rodiče se to snaží obejít, jak to jen jde, a za každou příručku jsou velmi vděční.

Autorka se trefila do černého. S knížkou sklízí jeden úspěch za druhým. Pokud máte malé děti nebo je plánujete, určitě si knihu kupte.

Související články

Další články