Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Tenhle týpek dostal v Prci, prci, prcičky i Stiflerovu mámu: Jak vypadá Finch dneska?

Eddie Kaye Thomas tehdy a nyní.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Zatímco jeho kámoši chtěli o panictví přijít co nejdřív a bylo jim vlastně skoro jedno, kde poprvé "smočí", tak Finch byl jiný. Když potkal Stiflerovu matku, tak věděl, že ona je ta jediná, se kterou bude mít sex nějaký smysl. Prostě chtěl nejhezčí MILFku ve městě. A to se mu splnilo.

Nakonec ho sexy Janine, tak se Stiflerova máma jmenovala, svedla na večírku. Finch zažil jízdu svého života a za jedinou noc se toho o sexu naučil víc než jeho kámoši za rok. Více se o nejslavnější filmové MILF dozvíte ZDE.

Jak to ale s hercem Eddiem Kayem Thomasem (35) vypadá dneska? Zahrál si ve všech pokračováních Prciček, ale nechce zůstat jenom „tím“ Finchem z filmu pro puberťáky. Díru do Hollywoodu sice neudělal, ale zahrál si v několika televizních seriálech a filmech. Nejnovější se jmenuje The List a půjde do kin tenhle rok.

Když zrovna Eddie nestojí na divadelních prknech nebo před kamerou, tak chodí hrát fotbal. A to tak dobře, že ho chtěli vzít k profesionálům. On ale odmítl kvůli herecké kariéře.

A zajímají vás další osudy herců z Prciček? Klikněte TADY.

Související články

Další články