Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle sympaťák umírá. Snoubenka mu proto vystrojila svatbu snů!

Chris a Charlotte: Opravdovou lásku nerozdělí ani rakovina.

Co byste udělali, kdyby vám doktoři oznámili, že vám zbývá několik posledních měsíců života? Jednačtyřicetiletý Chris Clark nezaváhal ani na okamžik a bezprostředně poté, co se dozvěděl krutou diagnózu, požádal svoji o rok mladší přítelkyni Charlotte o ruku.

„Už delší dobu jsem věděl, že si Charlotte chci vzít. Takže když mi lékaři oznámili, že trpím nevyléčitelnou formou rakoviny žaludku, bylo mi jasné, co musím udělat,“ řekl Chris. „Seděli jsme v čekárně a oba jsme byli v šoku. Po chvíli jsem se vyslovil a ona mojí nabídku k sňatku přijala.“

Chris přišel s myšlenkou rychlého obřadu na matrice, ale Charlotte mu ji rozmluvila. S pomocí přátel i rodiny se jí během pouhých deseti dnů podařilo zorganizovat přesně takovou svatbu, o jaké oba vždy snili.

„Měli jsme velké štěstí v tom, že řada našich příbuzných a známých v oblasti svateb podniká. Například jeden náš společný přítel je fotograf a další květinář. Takže svatba se víceméně plánovala sama,“ uvedla Charlotte.

Chris a Charlotte si řekli své „ano“ 6. 10. 2012 v kostele sv. Řehoře v Offchurchu. Velkolepého obřadu se nakonec zúčastnilo přes 300 hostů. O měsíc později začal Chris opět docházet na chemoterapie.

„Modlíme se za to, aby se rakovina už dál nešířila. Snažíme se žít normální život, ale uvažujeme pragmaticky a neděláme si žádné velké plány do budoucna. Jsme vděční za každý den, který spolu můžeme strávit,“ dodala Charlotte.

Související články

Další články