Zpěvačka Heidi Janků (52) se opičí po Lucce Bílé (48) a tohle bude vyloženě souboj lajků. Na svém facebookovém profilu se totiž pochlubila svým prvním hororovým selfíčkem a nejen že byl pozdrav hodně srdíčkový, ale i její prsa jistě potěšila každého úchylného fanouška.

No tak si teda Heidi po velkém přemýšlení řekla, v jaké pozici se nejlépe vyfotit, že to zkusí taky! A na rozdíl od Bílé se vyprsila se vším všudy. Čas jejího přemýšlení odhadujeme tak na necelou minutu. V podstatě jsou její „kozy“ na fotce větší než hlava. Ale čert to vem, po padesátce furt slušné! Jen nevíme, co na to řeknou skalní fanoušci z řad dětí a mládeže. Podle nás by měl Mark Zuckerberg na Facebooku zavést tvrdší sankce, aby pak nedocházelo k takové deziluzi.

Už se ale stalo a Heidi se chlubí fotkou s dostatečně rajcovním vzkazem. „Už blbnu i já. Jedno selfie z Olomouce!”

Do této chvíle tam má skoro 600 lajků, věříme, že po zveřejnění článku předběhne Bílou, která jich má už skoro 30 tisíc. Doufejme, že nebude inspirací pro další zpěvačky za zenitem, jako například Helenu Vondráčočkovou, Janů Petrů nebo Haničku Písničku.

Protože o psaní dalších takovýchto podobných selfie článků bychom si v redakci museli střihnout!

P.S.: Taky se divíte, proč vůbec píšeme o Heidi Janků? Ehm, fakt jsme netušili, že jeden člen redakce ji má na Facebooku lajknutou. Bůh s ním, Bůh s vámi!