Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tenhle rozvod bude ještě fyzicky bolet: Melanie Griffith si musí nechat odstranit jméno svého manžela!

Tetování si teď bude muset nechat Melanie odstranit.
+ Další fotografie

Po osmnácti letech končí manželství mezi Antoniem Banderasem (53) a Melanií Griffith (56), ale kromě dělení majetku přijde ještě v případě stárnoucí herečky na fyzickou bolest.

Tehdy zamilovaná Melanie si nechala na paži vytetovat jméno svého manžela (on její ne) a všude ho ráda ukazovala v krátkých rukávech, nyní je tomu ale konec, a to doslova.

Zhrzená herečka si nechává jméno své životní lásky odstranit, protože Banderas po podání rozvodu moc netruchlil a už si vyšel na rande s o dost mladším úlovkem, během něhož ho nachytali fotografové.

Nebo se nachytat chtěl. Už dlouho je totiž veřejným tajemstvím, že Melanie dělala svému ohnivému Španělovi ze života tak trochu peklíčko, drsnější jazyky o ní mluvily jako o pěkné stíhačce a žárlivé scény prý byly u Banderasů celkem častým zpestřením.

Pokud tedy Melanie nebude chtít žít s takovým cejchem na nevydařené manželství, laseru se nevyhne. Její budoucí nápadníci by stejně z takové věčné vzpomínky nadšeni nebyli.

Mohlo by vás zajímat

Další články