Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle psychopat po roce zaútočil na Lucii Bílou, známá srdíčkářka začala sprostě nadávat! Sledujte video a pochopíte proč

David Mawungu Mbundi se objevil v soutěži Česko Slovensko má talent už loni.

Potom, co přiskákal na pódium a začal cosi nesrozumitelně žvatlat, se začal úsměv Lucie Bílé (47) proměňovat v cosi, co u proslulé duše protkané srdíčky a obrovskou láskou ke všemu na planetě Zemi a možná ještě dál, nikdo nezná.

„Mám z vás strach. Můžete už jít pryč? Nemám z vás dobrý pocit, nelíbí se mi to,“ prosila tehdy Bílá, ale podivuhodný muzikant se z pódia nechtěl jen tak odporoučet. Noční můra Bílé se bohužel objevila i v letošním Talentu, ale to už slavice nenechala nic náhodě, a když Davida viděla přicházet, odešla od stolu.

„Nezajímá mě, ať jde do pr…e. Už jak ho vidím, je mi zle. Zas je tu, ty vole,“ běsnila Bílá, která pro topky.sk zavzpomínala na další nepříjemnou historku s tímto vystupujícím, který si říká Čistá duše. „Minulý rok jsem bohužel měla to štěstí, že jsem toho pána potkala i na chodbě, kde bylo hodně lidí, a on se choval velmi agresivně, což na mě působilo velmi negativně,“ dodala pěnice.

Doufejme, že tento účastník byl v Talentu výjimkou a Lucii tak budou opět obšťastňovat jenom samí sluníčkoví soutěžící.

Související články

Další články