Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tenhle prodej jí jde: Nela Slováková se opět předvedla, svlékat se umí, co jí říkáte nahé

Tenhle prodej jí jde: Nela Slováková se opět předvedla, svlékat se umí, co jí říkáte nahé
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Nela Slováková
Zatímco Česko sužují mrazy, Nela Slováková (30) si užívá sluníčka v Mexiku. Do Cancúnu se nedávno vydala i se svou maminkou a nyní obě poznávají krásy tamních písčitých pláží. Na jedné z nich se Nela nechala dokonce zvěčnit téměř nahá, čímž se samozřejmě nezapomněla pochlubit na sociálních sítích.

Nekonečně dlouhé písečné pláže Mexika svádí snad každého, aby se na nich vyfotil. Neodolala ani kontroverzní podnikatelka a výherkyně reality show Hotel Paradise Nela Slováková (30), i když zvolila poněkud svéráznější cestu.

Na jedné z pláží se totiž nechala vyfotit, jak pózuje téměř nahá. Na lechtivém snímku odhalila vypracovaný zadeček a pány jistě potěšilo, že se Nela vyfotila nahoře bez. Na první pohled se dokonce může zdát, že na sobě nemá ani spodní díl plavek. Pozornějšímu oku ale neunikne, že opak je pravdou.

"Mě hrozně baví, jak ta šňůrka na ty kalhotky nejde skoro vidět a všichni si myslí, že jste úplně nahá. Jinak postavu máte na živo i tady fakt TOP," chválila Nelu jedna z jejích fanynek na Instagramu.

Méně je někdy více

Některým už ale fotka přišla příliš vyzývavá. "Fotka je super úžasná a vy jste Nelčo bez debat krasná ženská! ALE! I když dokážu ocenit vaší nádhernou postavu, tak myslím, že někdy je méně více a někdy tohle "více" už zbytečně hraničí s lascivností. Ano, my všichni už dávno víme, že máte krásnou postavu a opravdu máte, ale některá fota si myslím patří do soukromého alba..." kárala Nelu další z komentujících.

Není to přitom poprvé, co Nela na sociálních sítích ukázala mírně řečeno víc, než se sluší. Nakonec nahota prodává. A přesně to Nela jakožto podnikatelka potřebuje, obzvlášť poté, co její kontroverzní byznys schytává jednu ránu za druhou. Ať už šlo o kauzu s rouškami nebo nyní s kalhotami," které si nechala ušít "zaručeně" z látky Louis Vuitton.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy