Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle pohled na Týnuš Třešničkovou dojímá k slzám: Fotky, které nikdo neviděl!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 60 fotografií
Foto uvnitř
Téměř půl milionu fanoušků se třese zvědavostí, co bude dál s Týnuš Třešničkovou (23). Přes sedm měsíců je "uvězněna" v istanbulské nemocnici. Léčba vážných popálenin je pomalá a domů zatím nemůže. Krásná youtuberka ale dává občas nahlédnou do svého soukromí. A způsob, jakým to udělala tentokrát, je nesmírně dojemný.

„V léčbě jsou komplikace,“ řekl eXtra.cz youtuberčin přítel Viktor Hajíček (33). Strach fanoušků o popálenou Týnuš tím ještě prohloubil. Ale rodačka z Liberce se s ránou osudu pere statečně, přestože hrozba trvalých následků stále visí ve vzduchu.

Ani dlouhý pobyt v nemocnici nezabránil Týnuš popřát své mamince k sobotnímu Dni matek. Alespoň na dálku. „Mrzí mě, že jí dnes nemůžu popřát osobně, takže vy utíkejte svým maminkám dát pusu, pokud můžete,“ vzkázala na Instagramu. Zatím se neví, kdy bude moct zpátky do Česka.

Třešničková připojila dojemné fotografie z dětství, které dosud nikdo neviděl. „Aspoň trochu jsem si zavzpomínala na následujících fotkách, tak mrkněte pro pobavení,“ napsala.

Mnoha příznivcům však retro snímky spíš vehnala slzy do očí. Mrkněte na ně v galerii a posuďte sami!

Související články

Další články