Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle podivný seladon se snažil přiživit na smrti Ivety: Sledujte video, ve kterém se pustil do vystrašeného Macury!

Kolem Ivety Bartošové (†48) se vždycky vyskytovali podivní muži, ale trio Martucci (37), Macura (40) a Rychtář (56) to v posledních letech dovršilo. První dva jmenovaní se spojili proti Rychtářovi a neustále ho obviňovali z domácího násilí na Ivetě, teď se objevil na scéně další muž a je to pořádné sousto!

Petr Veselý, který se ještě loni s Macurou a Martuccim účastnil podivné demonstrace na Václavském náměstí, se několik dní po smrti Bartošové rozhodl obeslat redakce s informací, že se chystá do Uhříněvsi a že tam rozhodně nejede meditovat. „V pondělí jedu do Uhříněvsi zapálit svíčku. Potom chci jet za Macurou a dát mu na barák plakát, že je vrah. Když budu mít hodně špatnou náladu, tak mu to nasprejuju červenou barvou na barák,“ napsal nám do redakce Veselý s tím, že si vyžádal, aby u jeho návštěvy byli fotografové a on byl tak patřičně zviditelněn.

Ve videu, které odvysílaly VIP zprávy na televizi Prima, se muž, který jakoby z oka vypadl hochům oblažujícím v italském Bibione východoněmecké turistky, hned po Rychtářovi pustil ostře do Macury: „Co ty čučíky, cos jí dával? To bylo v pořádku, žes jí fotil s plavkami naruby na špinavé pláži?“ křičel na líbeznického architekta Veselý.

A podle našich informací i dnešní VIP zprávy budou plné aktuálních informací o tom, co se děje v okolí Bartošové, která ani týden po smrti stále nemá klid.

Související články

Další články