Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle parádní fešák patří mezi naše nejlepší zápasníky MMA: A pozor, život mu řídí Bůh

Mirek je opravdu fešák.
Zdroj: Archiv
+ Další 4 fotografie
Patří mezi nejtalentovanější zápasníky MMA a rozhodně se v tomto bojovém sportu řadí jednoznačně k největším fešákům. Řeč je o Miroslavu "Inkvizitoru" Brožovi, který se může pochlubit zajímavou bilancí ve smíšených bojových uměních. A nikdo by to nejspíš do něj neřekl, ale potetovaný bojovník je věřící...

Na jeho obličeji známky po tvrdých ranách nejsou vůbec vidět. „Snažím se jít do soubojů tak, abych co nejméně dostal, ale zároveň hodně na krev a co nejvíce ran rozdal. A zatím mi to funguje. Sem tam se nějaké zranění přihodí, ale to k MMA patří,“ řekl eXtra.cz Miroslav, který má na těle několik tetování. „Význam mají z Bible a některé motivy jsou válečnické,“ pokračoval zápasník, který ve čtvrtek na turnaji GCF ukáže své schopnosti. „Moc se těším, hodně jsem dřel, tak věřím ve vítězství,“ je přesvědčený Míra.

I když má krásnou přítelkyni, zájem o něj u děvčat je častý. „Občas mi nějaká napíše, ale jsem šťastně zadaný, takže tohle není nic pro mě,“ dodal talentovaný Brož, který před tím, než začal trénovat MMA, se hodně věnoval lednímu hokeji. Dokonce byl v nominaci do kádru reprezentace. Kvůli zranění ale s hokejem přestal, ale své bohaté zkušenosti předává dál – na ledě působí jako trenér malých dětí.

Související články

Další články