Claus (45) popsal svůj nerovný boj se židlí na Facebooku, kam přiložil i fotku. Své genitálie pojmenoval jako „kapitán“ a „námořníci“ a právě jeden z jeho „námořníků“ se kvůli horké vodě tak trochu roztáhl. Norský chlapík seděl na židli s dírami, do které se jeho varle začalo nebezpečně propadat. Jenomže v horku se „námořník“ v díře zasekl a bylo vymalováno.

„Nemohl jsem se vůbec pohnout. Hýbal jsem se vpřed a vzad, ale zjistil jsem, že to k ničemu není,“ popisuje Claus svoji zoufalou situaci.

Nakonec se rozhodl, že zkusí varle opět zmenšit. A tak seděl několik minut pod ledovou sprchou, ale ani to nepomáhalo! Když už se pomalu bál podchlazení, v zoufalství se pokusil vstát a dosáhnout na fén, aby mohl ohřát aspoň zbytek těla. Během tohoto pohybu jeho „námořník“ konečně vyklouzl ze zajetí.

„Jsem svobodný muž,“ napsal na stránky Ikey. Tam mu doporučili, aby raději před další plavbou oblékl svého „kapitána“ i „námořníky“ do uniformy. Claus se poučil a přidal fotku židle, na které je přehozený ručník.