Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle kočičák vás okouzlí! Znáte novou hereckou hvězdu z Dabing Street?

Zdroj: FDb.cz
+ Dalších 7 fotografií
Před nedlouhou dobou začala Česká televize vysílat komediální seriál Dabing Street, ve kterém můžeme vidět povětšinou známé tváře. Méně povědomý může být televiznímu publiku Marek Adamczyk (30), který se na televizních obrazovkách sice objevuje, ale spíše v menších rolích. Nyní ale dostal možnost zahrát si studiového technika Davida, z něhož se holkám podlamují kolena nejen v seriálu.

Třicetiletý Marek Adamczyk hraje v novém seriálu Dabing Street jednu z hlavních postav. Kromě toho, že je nesporně talentovaný, je i pěkný kocour, čehož taky v seriálu, kde hraje studiového technika Davida, pěkně zneužívá.

V rozhovoru pro Českou televizi Adamczyk charakterizoval svoji roli následovně: „David je ten kluk, co se ráno ukáže v práci s kocovinou, během dopoledne zázračně vyřeší všechny technické problémy, se kterými si nikdo nevěděl rady, a zbytek dne stráví čtením sci-fi a flákáním a filozofováním. Prostě technik/pankáč, jak má být. A taky umí neuvěřitelným způsobem balit holky. Ale jenom ve studiu.“

Samotný Marek Adamczyk rozhodně není nezkušeným hercem. Po studiu pražské Akademie múzických umění byl na stáži na Rose Bruford College of Theatre and Performance v Londýně. Během svých studií hrál třeba v Cyranovi z Bergeracu v Národním divadle. Vetší filmové role se dočkal ve filmu Lidice, kde ztvárnil postavu Fialy. Dále se objevil třeba v pohádce Nejlepší přítel. Vidět jste ho mohli ale i v seriálech Vyprávěj nebo Specialisté.

Související články

Další články