Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tenhle kluk zničil Landovi jeho porsche. Přeskočilo mu v hlavě, nebo je to zaplacené PR?

+ Další fotografie
Zpěvák Daniel Landa (46) ohlásil, že mu nějaký vandal zničil auto. Landa toho ale už ohlásil hrozně moc. Třeba že bude jezdit na žralokovi anebo že dovede Olomouc do Ligy mistrů.

Daniel Landa je známý tím, že rád veřejnosti něco nakuká a pak se baví tím, jak mu to lidé baští.

Není tomu tak dávno, co tvrdil, že už nikdy zpívat nebude, že bude jezdit na žralokovi a dostane Olomouc do Ligy mistrů.

Nyní Daniel Landa (46) tvrdí, že mu někdo zničil jeho porsche. V redakci eXtra.cz jsme si celý víkend mysleli, že klučinu si najal sám Landa, aby na sebe upozornil.

Že třeba chystá turné s názvem Poškrábaná kapota a dělá si PR stylem, který je mu dlouhodobě vlastní.

Nakonec ale policisté oznámili, že fakt chytli nějakého kluka, takže je dost možné, že tentokrát Landa nekecá a fakt mu porsche někdo poničil.

Podle webu Blesk.cz se vandal jmenuje Petr V. a vždy byl hodným tichým mladíkem, který zdravil staré babičky a svědomitě vynášel smetí.

Otázkou je, kdo stihne mladíka potrestat dřív. Zda se Petr V. vůbec dožije soudu. Landovi příznivci totiž vandalovi vyhrožují fyzickou likvidací.

„Usekal bych ti ruce, aby ti pahýly připomínaly chybu, kterou jsi udělal,“ napsal na Facebook jeden z lidí, kteří mají holohlavého zpěváka jako svou životní modlu.

Související články

Další články