Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle kluk dovede otočit hlavu o 180 stupňů tak, že vidí za sebe!

Tak to je mazec! Tenhle klučina umí otočit hlavu tak, že vidí přímo za sebe! Používá k tomu sice obě ruce, ale výsledek opravdu stojí za to! Jak se tohle proboha naučil?

Tohle je Muhammad Sameer, čtrnáctiletý chlapec z Pákistánu, který je schopný si otočit hlavu tak, že vidí přímo za sebe. Sám doufá, že mu tahle schopnost zajistí vstupenku do Hollywoodu.

Na své elasticitě Muhammad neustále pracuje. „Mohlo mi být šest nebo sedm, když jsem viděl jednoho hollywoodského herce, jak si v jednom hororu otočil hlavu přímo za sebe. Natolik mě to fascinovalo, že jsem to začal zkoušet taky. Po několika měsících se mi to povedlo,“ řekl Muhammad pro Daily Mail.

Sameer záhy ukončil svá studia, aby se připojil do taneční skupiny. „Matka mi dala pohlavek, když mě viděla, jak to zkouším. Řekla mi, abych to už v životě nedělal, že si můžu poranit krční páteř. Později si uvědomila, že mi bůh dal neuvěřitelný dar.“

Tenhle kluk to se svým kouskem chce dotáhnout až do Sillicon Valley. Oba jeho rodiče prodělali mrtvici, a tak nemohou pracovat. Sameer živí svou rodinu právě tancováním a otáčením hlavy.

Snad se mu jednoho dne poštěstí a opravdu si zahraje po boku velkých hollywoodských hvězd.

Související články

Další články