Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle kanec má 54 dětí a nehodlá s plozením přestat! Proč mu ženy skáčou do postele?

Krasavec to zrovna není, kdo by do něj řekl, že má extrémně kvalitní
sperma.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Jmenuje se Declan Rooney, je to třiačtyřicetiletý Brit, který podle svých vlastních slov dělá velmi záslužnou činnost, díky které může pomoci hodně nešťastným duším. Oplodňuje totiž ženy, a to rovnou ve velkém! Jen za rok 2015 se mu narodilo 31 dětí!

Declan má svých vlastních (lépe řečeno těch, které pomáhá vychovávat) celkem osm se čtyřmi různými ženami. Všechny ostatní stvořil jako soukromý dárce spermatu. Za pouhé dva roky se mu podařilo zplodit 54 dětí a v některých případech dokonce u žen, které se léčily na předních klinikách pro neplodnost.

Declan tvrdí, že před tím, než má se ženou sex, pečlivě zkoumá, zda je dostatečně zabezpečená a dokáže se o dítě postarat.

Pro velký zájem si zřídil web, na kterém se budoucí klientky dočtou vše potřebné ohledně darování spermií. Jeho stránky se velmi rychle staly hitem internetu. Declan Rooney prostě není žádný troškař, v současnosti má už i vlastní mobilní aplikaci, kde nabízí služby jako soukromý dárce.

Odborníci jsou ale z jeho podnikání naprosto zděšeni. Mají obavy, že by jeho děti mohly vyrůstat ve stejné oblasti, což značně zvyšuje možnost, že se do sebe za pár let zamilují nevlastní bratři a sestry, kteří by spolu následně mohli mít děti.

Udělat si byznys z darování spermatu ale není až tak výjimečné. Už jsme vás informovali o Nizozemci, který se tímto způsobem živí deset let. Příběh si můžete připomenout ZDE.

Související články

Další články