Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Mentolová, nebo zelenkavá? Outfit vévodkyně Kate rozdělil národ!

Je kabátek zelenkavý, mentolový nebo…?
+ Dalších 101 fotografií
Při příležitosti oslav 100. výročí královského letectva, kterého se účastnila celá královská rodina, se pochopitelně musela hodit do gala i Kate Middleton (36) a Meghan Markle (36). Zatímco Meghan se zahalila do černé, Kate si na sebe vzala slušivý kabátek bledé barvy. Fanoušci si nyní přou, o jakou barvu se vlastně jedná?

100. výročí královského letectva si pochopitelně žádá elegantní úbor, zvláště pokud jste součástí britské královské rodiny. To bezpochyby dodržela Kate Middleton, která si na sebe vzala šmrncovní kabátek neurčité barvy.

Její příznivci se na sociálních sítích nyní dohadují, co že je to za barvu. „Je to jasná mentolová,“ píše jeden z diskutujících. „Mentolová jako barva vůbec neexistuje. Může být mentolová příchuť, ale jako barva je uměle vytvořená a je tedy nesmysl tento termín vůbec používat,“ ozývá se další.

„Kabátek Kate Middleton je světle zelený, čili se jedná o zelenkavou barvu,“ namítají zbývající členové diskuze. Někteří dokonce tvrdí, že to zelenkavou nepřipomíná ani vzdáleně. „Tohle je přece světle modrá s nádechem do šeda.“

Zdá se, že každý má skutečně jiný pohled na věc. O jakou barvu jde podle vás?

Mohlo by vás zajímat

Další články