Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tenhle dům je za hubičku, ale nikdo ho nechce: Obrovský problém číhá v tomto okně!

Zdroj: Google Street View
Čas od času se objeví dům, který už roky hledá nového majitele. Většinou má špatnou historii, někdo v něm tragicky zemřel nebo v něm dokonce straší. To je koneckonců i případ tohoto domu, který stojí v New Yorku, ale všichni od něho dávají ruce pryč.

Tenhle historický dům z roku 1880 je krásný, už pět let ho ale realitní makléři nemůžou prodat. Nikdo ho nechce, i když je v nabídce za směšnou částku zhruba 2,7 milionů korun. Ani poslední majitelé v něm dlouho nevydrželi. Jak uvádí Daily Mail, zbavili se ho hned poté, co ho koupili, a beze stop zmizeli.

V čem je háček? V domě údajně straší! To má koneckonců dokazovat i fotografie z Google Street View, která v posledních dnech koluje na sociálních sítích. Na fotce je zachycen zmiňovaný dům v celé své kráse, ale když se podíváte blíž, skrývá tajemství

Za bližší pozornost stojí především okna, kde se měla zjevit trojice duchů a na skle zůstaly jejich otisky dlaní. Někdo si myslí, že jde skutečně o duchy, někdo logicky vysvětluje, že jde nejspíš o otisky od barvy. Otázkou ale zůstává, proč by je tam někdo v takové podobě dělal? Ovšem na to nikdo odpověď nemá a dům dál stojí opuštěný.

Související články

Další články