“Ten zápas byl opravdu neskutečnej, Itala jsem mlátil hlava nehlava. Bohužel ta jeho italská hlava byla nakonec tvrdší než moje ruka, která nevydržela a při jednom úderu jsem si ji zlomil. K překvapení většiny jsem pak podle rozhodčích prohrál, ale když jsem viděl, jak byli lidi ze zápasu nadšení, tak mi to ke spokojenosti stačilo,” popisuje s úsměvem Juráček, který patří mezi největší showmany v českém MMA.

Mezi jeho další slavné zápasnické představení patří například fight v Brně, kdy soupeře porazil tím, že mu neustále dupal na palce u nohou, až to chudák protivník nevydržel a zápas ukončili před limitem.

Ještě než se stal Juráček elitním zápasníkem, patřilo jeho srdce i většina času slávistickým hooligans. “To byla divoká doba, byl jsem neustále jednou nohou v kriminále, ale teď už jsem se uklidnil. Mám velkou radost, že Slavia po letech zase vyhrála titul. Ale zatímco kamarádi slavili, já nemohl a musel jsem makat. Po zdravotních komplikacích se totiž zase vracím do klece,” říká zápasník, který má znak Slavie vytetovaný nad srdcem.

Juráček se představí na unikátní zápasnické akci – a sice v rámci finále Mistrovství ČR v MMA, které se uskuteční pod otevřeným nebem na pražské náplavce v sobotu 17. června. “Celou akci vymyslel Michal Hamršmíd a bude to něco neskutečného. Vstupné je zadarmo, takže věřím, že se na náplavku přijdou podívat tisíce lidí a vytvoří nejlepší atmosféru, jakou MMA v České republice kdy zažilo,” zve všechny diváky Matúš Juráček, hlavní hvězda chystaného zápasnického večera.