Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tenhle brácha má prima bráchu: Za Michala zaskočí ve StarDance mladší Kuba

Michala Necpála zaskočí ve StarDance bratr Jakub
Zdroj: Se souhlasem Jakuba Necpála
+ Další 4 fotografie
StarDance

Osobnosti, jejichž taneční partneři budou v karanténě, zatančí po boku náhradních tanečních partnerů. Například tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (35) "vyfasovala" přímo bratra svého tanečníka. Namísto s Michalem Necpálem tak trénuje po boku Jakuba Necpála. Přinášíme vám o něm žhavé informace!

Bratrský záskok

Tři slavné osobnosti si na sobotním StarDance kvůli komplikacím s koronavirem nezatančí po boku tanečníků, na které jsou zvyklé. Tereza Černochová (38) bude tančit po boku "záskoku" Michala Kurtiše, Marika Šoposká (31) předvede svůj tanec s Michalem Burešem a Andrea Sestini Hlaváčková (35) dokonce s bratrem svého tanečního partnera. Doteď trénovala s Michalem Necpálem, za něj teď zaskočí talentovaný Jakub Necpál.

"Je to pro mě velké očekávání a strach, abychom stihli správně natrénovat. Hlavní je, aby to Andrejka dobře zatančila a abychom si to spolu užili. Je to pro mě velká výzva. Makáme, co to jde. Dostal jsem video, ze kterého jsem se naučil choreografii, brácha mi radí po telefonu a Andrejka mi vysvětlila příběh a pointu, ke které tancem směřujeme," svěřil se Necpál. Ani Andrea dlouho nemlčela a to, jak její trénink "v oslabení" probíhá, okomentovala.

"My to dáme. Nevíme tak úplně ještě jak, ale dáme," uvedla tenistka na sociálních sítích. Mnozí se přitom podivovali, že v pořadu bude tančit právě Jakub, který má sice se StarDance už zkušenosti, ale zatím pouze jako křoví nebo doprovodný tanečník. Divákům možná utkvěl v paměti díky speciálnímu tanečnímu číslu s Veronikou Arichtevou, ve kterém se po boku bratra v jedné z minulých řad vyskytl.

Kdo je Jakub Necpál

Jakub Necpál je svému staršímu bratrovi velmi podobný. Oba bratři jsou navíc prvotřídní tanečníci a učí ve stejné taneční škole. Jakub byl velmi talentovaný junior, se soutěžním tančením se ale rozhodl skončit poměrně brzy. Teď už na žádné soutěži nebyl asi deset let. Jakub si své soukromí velmi střeží, v současné době má mít partnerku, které přezdívá "Kočička." Jak se ale záhadná blondýnka jmenuje, to zatím zůstává veřejnosti utajeno. Ať je to ale jak chce, určitě se s ním má partnerka fajn. Okolí Jakuba popisuje jako vtipného, hodného a poctivého člověka.

Michal, který musí aktuálně dodržovat karanténu, není ve StarDance žádným nováčkem. Na televizních obrazovkách si zatančil po boku Jany Doležalové, Leony Machálkové, Milušky Bittnerové a Veroniky Arichtevy.

Taneční show StarDance se bude muset v sobotu obejít bez moderátorky Terezy Kostkové (45), která se aktuálně léčí s koronavirem. Zaskočí za ni Aleš Háma (48).

Více o StarDance 2021 (tanečníci, moderátoři, porota) ➔

Související články

Další články