Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Tenhle bizár uvidíte už dneska večer: Soukromé fotky Markéty z Výměny manželek

Takhle se ještě radovali na svatbě.
+ Další 3 fotografie
Markéta a Tomáš jsou jedněmi z hrdinů nové série Výměny manželek. Tahle novácká reality show je velmi často pěkný bizár a nejinak tomu bude i tuhle středu večer. Představí se totiž Markéta a Tomáš Zettelovi, kteří mají dost zapeklité problémy a řeší je tak nějak... po svém.

Manželé Zettelovi jsou spolu tři roky, ale štěstí jim vydrželo pouze rok. Další dva jsou ve znamení hádek, neshod a hlavně dluhů a exekucí, které dennodenně ovlivňují chod rodiny. Situace došla dokonce tak daleko, že maminka Markéta uvažovala o prostituci.

A do toho všeho ještě Markéta podruhé otěhotněla. Potrat podle vlastních slov nějak nestihla a dítě si nechala. Na kamery ale přiznala, že místo dítěte by radši měla psa. No prostě síla.

Ne vždycky ale měli manželé takové problémy. Třeba na svých svatebních fotkách se tváří fakt vesele. Tomáš pózuje s rozhalenkou a obřím řetězem na hrudi, Markéta se zase stylizovala do role roztomilého diblíka a ukazuje podvazek.

Nicméně jejich fotky pořád nejsou nic ve srovnání s tímhle, koukněte!

O celé rodině se ale dozvíte víc v dnešní Výměně manželek ve 20.20 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články