Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Ten ví, co lovit! Žralok využil nepozornosti potápěče a ukradl mu foťák za více než 200 tisíc

Žraločí zloděj. Okradl potápěče a ještě se při tom stihl nechat
vyfotit. Na první loupež to ale není špatné!

Zvířata jsou častokrát chytřejší, než si myslíme. Pokud nějaký článek začíná těmito slovy, většinou následuje nějaký vtipný popis toho, co vyváděl některý z domácích mazlíčků, ať už pes, či kočka. Hrdina dnešního příběhu je ale obyvatelem oceánu a jen zázrakem se při jeho počinu nikomu nic nestalo. Jde totiž o žraloka se sklony k kleptomanii.

Celý příběh se odehrál na Bahamách. Fotograf, který se vydal do mořských hlubin, aby natočil žraloky tygří v akci, jen chvíli nedával pozor a už se mohl rozloučit se svým fotoaparátem. Speciální přístroj, určený pro dlouhý pobyt pod vodou, se rázem ocitl v čelistech jednoho ze žraloků. Ten údajně vyčkával na vhodný moment tak dlouho, až se potápěč otočil, rychle k němu doplul zezadu a aparát mu zuby vytrhl z rukou.

Všichni přítomní potápěči byli šikovností a obratností žraloka zaskočeni. Šlo mu evidentně pouze o přístroj a ne o to někomu ublížit. Že by šikovné zvíře tušilo, že cena fotoaparátu se pohybuje přes 200 tisíc korun? Uvidíme, jestli má žralok s fotoaparátem nějaké plány.

Mohlo by vás zajímat

Další články