Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Ten ví, co lovit! Žralok využil nepozornosti potápěče a ukradl mu foťák za více než 200 tisíc

Ten ví, co lovit! Žralok využil nepozornosti potápěče a ukradl mu foťák za více než 200 tisíc
Zdroj: Profimedia

Zvířata jsou častokrát chytřejší, než si myslíme. Pokud nějaký článek začíná těmito slovy, většinou následuje nějaký vtipný popis toho, co vyváděl některý z domácích mazlíčků, ať už pes, či kočka. Hrdina dnešního příběhu je ale obyvatelem oceánu a jen zázrakem se při jeho počinu nikomu nic nestalo. Jde totiž o žraloka se sklony k kleptomanii.

Celý příběh se odehrál na Bahamách. Fotograf, který se vydal do mořských hlubin, aby natočil žraloky tygří v akci, jen chvíli nedával pozor a už se mohl rozloučit se svým fotoaparátem. Speciální přístroj, určený pro dlouhý pobyt pod vodou, se rázem ocitl v čelistech jednoho ze žraloků. Ten údajně vyčkával na vhodný moment tak dlouho, až se potápěč otočil, rychle k němu doplul zezadu a aparát mu zuby vytrhl z rukou.

Všichni přítomní potápěči byli šikovností a obratností žraloka zaskočeni. Šlo mu evidentně pouze o přístroj a ne o to někomu ublížit. Že by šikovné zvíře tušilo, že cena fotoaparátu se pohybuje přes 200 tisíc korun? Uvidíme, jestli má žralok s fotoaparátem nějaké plány.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy