Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ten v sobě Brňáka nezapře: Přivolal policisty kvůli hranolkům, okamžitě ho zatkli

Zdroj: Profimedia.cz, Pixabay.com
To se nepovedlo!
Kdo si myslí, že člověk už má v 41 letech aspoň špetku rozumu, plete se. Právě takhle starý je totiž muž z Brna, který si chtěl sníst hranolky na posezení, jež však patřilo k trafice. Její majitel ho vyzval, aby místo opustil. Strávník ho neposlechl a místo toho zavolal policii. A pak se to semlelo!

Tak tomu se říká hloupost jako Brno! Strážníci vyjížděli do tamější Bayerovy ulice, aby urovnali spor mezi 54letým majitelem trafiky a 41letým mužem, který si k jeho posezení přišel sníst hranolky.

„Přivolaná hlídka zjistila, že muž si smažený pokrm koupil v jiné restauraci a nedbal na výzvu trafikanta, aby s jídlem odešel,“ řekl mluvčí městské policie Pavel Šoba.

Řešit spor právní cestou muži sice nechtěli, přesto na místo dorazili i státní policisté. A měli dost vážný důvod. „Při kontrole dokladů totiž strážníci zjistili, že po jednačtyřicetiletém muži je vyhlášeno celostátní pátrání,“ dodal Šoba.

Nejspíš to byly na delší dobu jeho poslední hranolky. Tak snad si je stihl aspoň dojíst!

Mohlo by vás zajímat

Další články