Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Ten si nedá pokoj: Borkovec (18) znovu udolal Knechtovou (37)! Známe detaily

+ Dalších 15 fotografií
Velký návrat
Finalista SuperStar 2018 Petr Borkovec (18) nepatří k těm, kteří by házeli flintu do žita po prvním neúspěchu. Když mu dala výrazně starší zpěvačka Katarína Knechtová (37) kopačky, chvíli kňučel, ale nakonec začal jednat. A tak je dvojice zase spolu!

Petr Borkovec a Katarína Knechtová se do sebe zamilovali na první pohled. Finalista SuperStar 2018 už na prvním castingu věděl, že spolu skončí. „Do konce soutěže bude moje,“ svěřil tenkrát redaktorovi eXtra.cz.

Jejich vztah byl celou dobu veřejným tajemstvím. Borkovec se k randění s Knechtovou přiznal až v září, kdy mu dala kopačky. „Chodili jsme spolu pět měsíců. Před pár dny jsme se rozešli,“ řekl tehdy.

A přestože trochu kňučel, z rozchodu se nehroutil. Bolelo to, ale Petr věděl, že se ke Katarině jednou vrátí. Nikdo však nečekal, že se to stane tak rychle. „Ať všichni vědí, že ji miluji. Vždyť se nedá nemilovat,“ hlásí světu Borkovec na Instagramu u úplně nové fotky s Knechtovou.

Na první pohled to vypadá, že vše se v dobré obrátilo, Petr prý ale nemá zdaleka vyhráno. „Bojí se, nemá jistotu. Už ho jednou poslala k vodě, může to udělat kdykoliv znovu. Ale jde do toho po hlavě,“ prozradila eXtra.cz Borkovcova kamarádka.

Mohlo by vás zajímat

Další články