Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ten si nedá pokoj: Borkovec (18) znovu udolal Knechtovou (37)! Známe detaily

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Velký návrat
Finalista SuperStar 2018 Petr Borkovec (18) nepatří k těm, kteří by házeli flintu do žita po prvním neúspěchu. Když mu dala výrazně starší zpěvačka Katarína Knechtová (37) kopačky, chvíli kňučel, ale nakonec začal jednat. A tak je dvojice zase spolu!

Petr Borkovec a Katarína Knechtová se do sebe zamilovali na první pohled. Finalista SuperStar 2018 už na prvním castingu věděl, že spolu skončí. „Do konce soutěže bude moje,“ svěřil tenkrát redaktorovi eXtra.cz.

Jejich vztah byl celou dobu veřejným tajemstvím. Borkovec se k randění s Knechtovou přiznal až v září, kdy mu dala kopačky. „Chodili jsme spolu pět měsíců. Před pár dny jsme se rozešli,“ řekl tehdy.

A přestože trochu kňučel, z rozchodu se nehroutil. Bolelo to, ale Petr věděl, že se ke Katarině jednou vrátí. Nikdo však nečekal, že se to stane tak rychle. „Ať všichni vědí, že ji miluji. Vždyť se nedá nemilovat,“ hlásí světu Borkovec na Instagramu u úplně nové fotky s Knechtovou.

Na první pohled to vypadá, že vše se v dobré obrátilo, Petr prý ale nemá zdaleka vyhráno. „Bojí se, nemá jistotu. Už ho jednou poslala k vodě, může to udělat kdykoliv znovu. Ale jde do toho po hlavě,“ prozradila eXtra.cz Borkovcova kamarádka.

Související články

Další články