Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ten pohled vás rozpálí: Toto jsou nádherné ženy českých fotbalistů

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Fotky v plavkách
Krásné ženy odjakživa ke sportovcům patří a žádnou výjimkou nejsou ani fotbalisté. Uznejte sami, že si chlapci uměli vybrat. Pokochejte se fotografiemi krásek známých českých fotbalistů.

Lenka Olbertová a David Limberský

Český fotbalový obránce David Limberský se po svém boku může pyšnit krásnou produkční Lenkou Olbertovou Cestu k sobě ale našli až několik let po svém prvním setkání. Lenka byla v té době dva roky vdaná za podnikatele Šimona Leitnera a David měl také vážný vztah, ze kterého má dceru a syna. Sympatický pár na konci května překvapil svatbou na Mauriciu

Tereza Kadeřábková a Pavel Kadeřábek

Terezu Kadeřábkovou, manželku českého fotbalového obránce a záložníka, můžete znát pod jejím dívčím jménem Chlebovská. V roce 2012 Tereza vyhrála Českou Miss a nyní si užívá především roli matky jejich roztomilé dcerky Emy. S Kadeřábkem tvoří pár od roku 2014, vzali se v roce 2017. Manželé žijí v Německu, kde Pavel Kadeřábek hraje za fotbalový klub Hoffenheim.

Kateřina Kusková a Lukáš Budinský

Fotbalový záložník Karviné Lukáš Budinský má za přítelkyni Kateřinu Kuskovou, která nejenže loni úspěšně složila maturitní zkoušku, ale také nafotila řadu sexy fotek na dovolených u moře, kterými se ráda chlubí na sociálních sítích. Zdá se, že Kateřina má velkou zálibu v pózování před objektivem. Aby také ne, pyšní se dokonalou postavou, a tak se nemá za co stydět.

Lucie Pavelková a Matěj Hybš

Liberecký obránce si doma hýčká krásnou trenérku aerobiku Lucii Pavelkovou. Jsou spolu už více než pět let a Matěj se netají tím, že by si dlouholetou přítelkyni chtěl vzít. "Žena, která mě podporuje, která mě motivuje a zároveň svým způsobem inspiruje. Ano, chci si ji vzít!" prohlásil fotbalista na svém Instagramu.

Kristýna Fojtíková a Lukáš Bartošák

Fotbalový obránce Zlína se stal loni v říjnu otcem. Jeho přítelkyní a matkou tříměsíčního Lucase je Kristýna Fojtíková, která se jako osmnáctiletá v roce 2012 účastnila boje o postup do pražského semifinále České Miss, kam se ale nedostala. Jako většina předchozích i ona před otěhotněním ráda uveřejňovala sexy snímky na sociální síti.

Související články

Další články