Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ten pán na tebe zírá a je celý od krve: 15 děsivých vět z úst dětí, které nahánějí husí kůži

Ten pán na tebe zírá a je celý od krve: 15 děsivých vět z úst dětí, které nahánějí husí kůži
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 11 fotografií
horor
Už odpradávna se říkalo, že děti mohou vidět a vnímat to, co oku a dalším smyslům dospělých uchází. Rovněž mají být i snadněji ovlivnitelné nejrůznějšími entitami. Kdo věří na paranormální jevy, toho mohou děti občas pěkně vyděsit. Těchto 16 lidí si od nich vyslechlo něco, co jim dodnes nedá spát.

Zřejmě každý, kdo má děti nebo s nimi tráví nějaký čas, byl alespoň jednou v šoku z toho, co v jeho přítomnosti dítě proneslo. Někteří rodiče musejí jen kárat své ratolesti za sprostá slova, jiní se diví rozumům, které z nich občas padají, a další se mají na pozoru i v noci, protože jejich děti mluví ze spaní.

Děti obvykle neznají skutečné nástrahy světa, a tak se nejvíc děsí imaginárních bubáků. Co když ale tato monstra, o kterých mají často dojem, že jsou schovaná pod postelí, nejsou tak úplně výtvorem dětské fantazie?

Podívejte se do galerie, kde si můžete přečíst ty nejděsivější věty, jež vyšly z úst malých dětí. Proč holčička trhala panenkám hlavy a schovávala je do šuplíku? I na takovou otázku naleznete odpověď.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy