Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ten kluk nesmí být SÁM DOMA! Jinak se Macaulay Culkin změní v nechutnou máničku

Zdroj: youtube.com
Macaulay Culkin několikrát uvedl, že mu role malého Kevina v komedii Sám doma vlastně zničila život. Dnes se cítí vyčerpaný jako nějaký starý důchodce a bojí se lidí.

Bývalá dětská hvězda ví, jak chutná odvrácená tvář slávy. Má za sebou deprese, pocity osamění i drsné zkušenosti s fetováním. Nyní Macaulay přiznal, že se na filmové plátno již nikdy nevrátí, že se cítí jako vysloužilý důchodce bez energie.

„Půjdu tam, kam mě vezme vítr. Nechám se unášet. Budu trochu malovat, trochu psát a tak,“ říká dnes hodně nepřesvědčivě hvězda, které ležely u nohou miliony fanoušků.

Co bude dělat dál s životem, přesně neví. Chce se věnovat hudbě a také si trochu zvykat na lidi. V rozhovoru pro Daily Mail přiznal, že byly doby, kdy se bál chodit mezi lidi, a tak ulicemi bloumal v noci nebo brzy ráno. To prý vyrazil i na čtyřhodinovou procházku a měl radost, že ho nikdo nepozná.

Střídavě žije v USA a ve Francii. Z Ameriky utíká do Evropy a obráceně. Nikdy se necítí dobře a dochází mu, že před Kevinem neuteče asi už nikdy…

Související články

Další články