Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ten kluk má větší svaly než vy! Osmiletý klučina každý den tvrdě dře a jeho největším přáním je olympijská medaile!

Ten kluk ví, co chce.
Zdroj: archiv

Osmiletý klučina jménem Brandon Blake má netradiční zálibu, která je pro takového malého kluka jen těžko pochopitelná. Vyžívá se ve fitness cvičení a jeho největší vzor je kulturista Frank Medrano, který propaguje cvičení vlastní váhou těla, tzv. kalistheniku.

Jelikož ke cvičení patří i zdravá výživa, má Brandon velice striktní jídelníček. Jeho strava se skládá z obilovin v dopoledních hodinách, ovoce jí celý den a maso se zeleninou večer. Sladkosti dostává jenom v pátek za odměnu.

Brandnovi rodiče chlapce ve cvičení podporují a odmítají kritické názory, že takový dril je pro dětské tělo nezdravý. Chlapec prý nevzpírá, jen využívá přirozených cviků a zdravé stravy ke zlepšení fyzické kondice. Brandon navíc vše dělá z vlastního rozhodnutí, v žádném případě ho nikdo nenutí.

Malý sportovec říká, že jeho nejoblíbenějším sportem je gymnastika, a doufá, že by jednou mohl vyhrát zlatou olympijskou medaili. „Někteří rodiče tlačí své děti k tomu, aby hráli třeba fotbal, ale Brandon se rozhodl dělat to, co ho baví. Není na tom nic přehnaného a doufejme, že bude inspirovat ostatní,“ řekla jeho osobní trenérka.

Související články

Další články