Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Ten feťák osahával moji lásku! Mačkač hadů Roman z Výměny řekl, proč domlátil číšníka!

+ Dalších 57 fotografií
Policie i záchranka prý zasahovaly v neděli 28. října v baru ve slovenské Senici, kde řádil Roman z Výměny manželek. Expartner milovnice hadů Jany, který jí jednoho málem pomačkal, tam domlátil muže. "Udělali si spolu fotku a to ho rozčílilo," tvrdí zdroj eXtra.cz. Podle Romana ale bylo všechno jinak!

Roman z Výměny manželek už nemačká hada šílené Janě, ale usadil se na Slovensku. U našich východních sousedů našel novou lásku. A tento týden se nám pochlubil, že je konečně šťastný.

Na triku má ale pořádný malér. Do redakce eXtra.cz dorazilo video, na kterém Roman namlátil zhruba stejně starému muži. Údajně mělo jít o číšníka, se kterým se fotila jeho láska Kristina. Podle Romana to ale bylo jinak, napadený měl dívku obtěžovat.

„Nenechám nějakého feťáka osahávat mou přítelkyni. Žádnému muži by se to nelíbilo. A nelíbilo se to ani jí, řekla mi to. Bráním jen to, co miluji,“ řekl eXtra.cz Roman. „Moje přítelkyně je ta nejlepší žena na světě,“ dodal.

Rány pěstí byly natolik silné, že napadenému Roman vyrazil zuby. „My už jsme se domluvili, že mu to všechno proplatím,“ tvrdí.

Policie nedělní výjezd nepotvrdila, mlží i majitel podniku, ve kterém se incident odehrál. Ten se vrátil z dovolené a o ničem takovém prý neslyšel. Kamerový záznam a Romanovo přiznání ale hovoří jasně.

Související články

Další články