Jestli si ale myslíte, že se to zrodilo v jeho hlavě, tak jste na omylu. Bohužel si sám neuvědomil, jak ho ta umaštěná kštice dělá ošklivějším a měl by daleko víc fanynek, kdyby o sebe víc pečoval. Jenže Michal prohrál sázku, takže musel „pod nůžky“.

Vsadil se totiž před premiérou muzikálu Mýdlový princ, kde ztvárňuje roli automechanika Pepana, s režisérem Radkem Balašem, že tento muzikál odehraje maximálně 100 repríz. „Opravdu jsem nečekal, že o Mýdlového prince bude tak obrovský zájem, máme pořád vyprodáno a na každém představení diváci doslova šílí,“ řekl nám Michal, přitom hra s hity Václava Neckáře se blíží už ke 150. repríze, takže musel splnit to, o co se vsadil.

Právě na něm je teď znát, že když se o sebe muž stará, tak nečekaně prokoukne a otočí se za ním nejedna holka, protože ta změna je vážně markantní. Konečně s ním nebudou mít maskéři takovou práci, zvlášť teď u připravovaného muzikálu Adéla ještě nevečeřela, kde hraje Nicka Cartera.

„Nick Carter je typický frajer a já si myslím, že krátký sestřih se k této roli báječně hodí, navíc se blíží premiéra, takže jsem prohrál, jdu na krátko. Petr Vondráček má také krátký střih, takže budeme skvěle vyrovnané alternace. Vlasů mi samozřejmě líto je, ale těším se, změna je život, věřím, že se v krátkých vlasech budu cítit skvěle. Navíc končí etapa Rudy z Ostravy, takže teď je opravdu ta pravá chvíle na změnu,“ prozradil nám Michal Kavalčík.

A jak je herec spokojen s výsledkem? „S novým účesem jsem moc spokojený. Pochválila mi ho i má přítelkyně Zuzanka,“ dodal Kavalčík. A jaké má plány do budoucna, co svatba, je na obzoru? „Svatba samozřejmě jednou bude, za přítomnosti milionů foťáků a kamer, nebojte, dám všem vědět,“ dodal se smíchem.