Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Tempo jeho stárnutí je vražedné: Semir z Kobry 11 by měl změnit revír na domov důchodců!

+ Dalších 14 fotografií
Krutý zub času
Co je pro české herce Ulice, to je pro německou televizní hvězdu Erdogana Atalaye (52) Kobra 11. Jako dálniční policista Semir Gerkhan působí v nekonečné kriminálce skoro pětadvacet let. V seriálu se toho dost přiučil, proslavil ho a společně s ním i stárne. A to takovou rychlostí, až člověka pohled na někdejšího akčního hrdinu z rozmlácených aut poleká!

Jeho revírem je domov důchodců, jeho tempo je vražedné. Jeho protivníky jsou bolavé klouby, nespavost a prostata. Muž z Kobry 11 už rozhodně nepracuje ve dne v noci. Jeho úkolem je chránit svoji bezpečnost!

Jenom pár měsíců dělí Erdogana Atalaye (52) od oslavy velkého životního výročí. Uplyne totiž už pětadvacet let od osudového okamžiku, kdy se poprvé objevil jako Semir Gerkhan v nekonečné německé kriminálce.

Ani legendární Dallas netrval tak dlouho jako Kobra 11, v níž už Erdogan rozšrotoval aspoň tisícovku aut a opustilo ho nebo mu zemřelo sedm parťáků. Tím nejvýraznějším byl Tom Kranich v podání Reného Steinkeho (55), momentálně po jeho boku stojí Paul Renner, kterého ztvárňuje Daniel Roesner (35).

Jeho matka je Němka, otec pochází z Turecka. Navzdory tomu se Atalay turecky nikdy nenaučil. První roli získal ve státním divadle v Hamburku, kde si pro své arabské rysy zahrál roli ducha kouzelné lampy v Aladinovi. Potom vystudoval scénické hraní a začala hrát v televizi. V roce 1995 přišel zlom v podobě nabídky role v Kobře 11. Semir se tam původně neměl ohřát příliš dlouho, u dálniční policie ale slouží už bezmála 25 let.

A na Erdoganovi se zub času krutě podepsal. Už to není ten švihák s ulízaným účesem, ale drsně zdědkovatěl a po vlasech mu šednou už i vousy. Stále se však udržuje v kondici, sportuje a z Kobry 11 ho očividně jen tak něco nevyžene.

Atalay je i otcem, s manželkou Ann-Marií Pollman má dcerku Amiru Paulettu Melisande.

Mohlo by vás zajímat

Další články