Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tempo jeho stárnutí je vražedné: Semir z Kobry 11 by měl změnit revír na domov důchodců!

+ Dalších 14 fotografií
Krutý zub času
Co je pro české herce Ulice, to je pro německou televizní hvězdu Erdogana Atalaye (53) Kobra 11. Jako dálniční policista Semir Gerkhan působí v nekonečné kriminálce pětadvacet let. V seriálu se toho dost přiučil, proslavil ho a společně s ním i stárne. A to takovou rychlostí, až člověka pohled na někdejšího akčního hrdinu z rozmlácených aut poleká! Dnes herec oslavuje už 53. narozeniny.

Jeho revírem je domov důchodců, jeho tempo je vražedné. Jeho protivníky jsou bolavé klouby, nespavost a prostata. Muž z Kobry 11 už rozhodně nepracuje ve dne v noci. Jeho úkolem je chránit svoji bezpečnost! Erdogan Atalay dnes oslavuje už 53. narozeniny.

Ani legendární Dallas netrval tak dlouho jako Kobra 11, v níž už Erdogan rozšrotoval aspoň tisícovku aut a opustilo ho nebo mu zemřelo sedm parťáků. Tím nejvýraznějším byl Tom Kranich v podání Reného Steinkeho .

Jeho matka je Němka, otec pochází z Turecka. Navzdory tomu se Atalay turecky nikdy nenaučil. První roli získal ve státním divadle v Hamburku, kde si pro své arabské rysy zahrál roli ducha kouzelné lampy v Aladinovi. Potom vystudoval scénické hraní a začala hrát v televizi. V roce 1995 přišel zlom v podobě nabídky role v Kobře 11. Semir se tam původně neměl ohřát příliš dlouho, u dálniční policie ale slouží už bezmála 25 let.

A na Erdoganovi se zub času krutě podepsal. Už to není ten švihák s ulízaným účesem, ale drsně zdědkovatěl a po vlasech mu šednou už i vousy. Stále se však udržuje v kondici, sportuje a z Kobry 11 ho očividně jen tak něco nevyžene.

Atalay je i otcem, s manželkou Ann-Marií Pollman má dcerku Amiru Paulettu Melisande.

Mohlo by vás zajímat

Další články