Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TEMNÝ ÚPLNĚK: Znamením zvěrokruhu obrátí život na ruby! Berana ztrhá, Rak začne žárlit

Zdroj: archiv
horoskop
Období úplňku je pro všechna znamení zatěžkávacím obdobím. Veškeré věci vyplují na povrch a emoce jsou v nejsilnější fázi. Pod vlivem této fáze Měsíce se z člověka stává protikladná osobnost. Úplněk v Býku navíc bude maximálně silný a konečně se uvolní všechny zatěžkávací energie. Jak však úplněk působí na jednotlivá znamení zvěrokruhu? Hvězdy vám to prozradí.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Budete přetažení a unavení. V tomto období se nebudete cítit vůbec dobře. Úplněk vás nabádá, abyste nedělali žádná důležitá rozhodnutí. Časem byste toho mohli litovat.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býk se kvůli přívalu své energie ani nevyspí. Hlavou mu běhá milion nápadů, které by chtěl v tyto dny uskutečnit. Bohužel se kvůli tomu bude cítit nespokojený, protože nestihne to, co chtěl.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Jste fascinováni měsíčním svitem, takže si dnešní úplněk budete užívat plnými doušky. Měli byste se zaměřit, jak zrealizovat své plány. Jinak se může stát, že o nich budete neustále jen mluvit.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Z citlivého Raka se najednou stane soutěživý typ. Dejte si pozor, ať svojí rivalitou něco nepokazíte. Těžko by se to pak napravovalo. Budete žárlit na všechny, komu se bude dařit. Trochu se uklidněte, jinak se vám to vymstí.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Pro vás bude úplněk velkou výzvou. Budete se cítit mnohem lépe než v jiné dny. Popadne vás chuť jít nakupovat. Dejte si však pozor, ať neutratíte všechny své úspory.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Panny půjdou zapít úplněk do nočního podniku. Extravagantně se oblékněte, protože budete středem pozornosti na tanečním parketu. Nabitou energii však ztratíte hned následující ráno.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) V tyto dny budete mít pocit, že vám nikdo nerozumí. Mohou vzniknout konflikty a hádky mezi přáteli i v rodině. Raději se upnete na svoje kamarády a s nimi budete trávit volný čas. Dejte si pozor, abyste nebyli jako pijavice!

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štír je plný emocí a při úplňku bude ještě více. Na povrch vyplavou nezpracované staré křivdy, které vám pořádně zamotají hlavu. Kvůli tomu se budete cítit neatraktivně.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Úplněk pro vás bude naprostou katastrofou. Nejraději byste už několikátý den ani nevylezli z postele. Tyto fáze Měsíce vám vůbec nesvědčí. Zkuste trochu relaxovat.

KOZOROH (22. 12. – 19. 1.) Kozoroh nebude snášet období úplňku zrovna nejlépe. Kolem středy si bude připadat, jako by mu někdo vrazil dýku do zad. Zahojte tyto rány a věřte, že se vše vrátí opět do normálu. Měli byste se naučit trpělivosti.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnář bude uzavřený ve své bublině a s nikým nepromluví. Bude si tajně rozjímat nad světem. Do reality se dostane až následující dny po úplňku. Bude z něj pořádný bručoun.

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Budete podléhat pořádným výkyvům nálad. Chvíli budete milé, za pár minut budete vypadat jako nahněvaný buldok. Ani pláč nebude chybět. Nejlepší bude, když tyto stavy raději zaspíte.

Související články

Další články