Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Temné tajemství Milana Lasici: Matka mu způsobila trauma, pak se ho vzdala

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
trauma

Ve věku 81 let zemřel uznávaný slovenský herec a humorista Milan Lasica, jenž zkolaboval minulou neděli při vystoupení s orchestrem v bratislavském Štúdiu L+S. Ačkoli ho lidé milovali i pro jeho neobyčejný smysl pro humor, sám si prošel velmi bolestivým a nepříliš radostným dětstvím, které mu způsobila rodina, a to zejména jeho vlastní matka.

"Dnes nás navždy opustil mistr humoru a satiry Milan Lasica.... Čest jeho památce. Nikdy nezapomeneme," uvedlo po jeho smrti na sociálních sítích slovenské ministerstvo kultury, jež vyjádřilo upřímnou soustrast rodině oblíbeného herce Milana Lasici.

Charismatický herec se zapsal do srdcí svých obdivovatelů pro svůj humor a vtip. V jeho životě ho přitom potkaly traumatizující události, které vyšly na povrch až v knize Vše o mém otci, kterou napsala Lasicova dcera Hana.

Panika a beznaděj

Rodiče Milana Lasici se rozvedli v době, kdy mu bylo deset let, a pak začalo pro něj dlouhé období, kdy trpěl stavy bezdůvodné paniky a beznaděje. "Když jsem byl večer sám doma, bál jsem se, že se už rodiče, zejména matka, nevrátí." Jeho stavy se občas tak prohloubily, že jeden ze záchvatů pláče prožil i u kamaráda na návštěvě.

Matka se syna vzdala

Jeho nejtemnější obavy se naplnily, jeho matka si nakonec našla nového muže a malého Milana poslala do péče otci. "Vzdala se mě, což bylo tehdy netradiční. Dítě rozvedených rodičů běžně zůstávalo u matky, ale ona asi realisticky usoudila, že v Pliešovicích mi bude nejlépe".

I jeho otec si našel partnerku, kterou si vzal později za ženu. Tragédie se ale nevyhnula ani nové rodině otce, společně se těšili na nový přírůstek do rodiny, bohužel děťátko po porodu zemřelo. "Přiznám se, ač nerad, že když jsem se dozvěděl tu zprávu, nebyl jsem smutný. Dalo by se říct, že mě to spíš potěšilo," uvedl herec, který se svěřil, že ač ho matka opustila, vždy si jí velmi vážil.


Související články

Další články