V lednu roku 1985 byla Fran Drescher doma se svým manželem a kamarádkou, která přišla na návštěvu. Do jejich domu najednou vrazili dva ozbrojení muži, zloději. Rabování v domě jim ale nestačilo. Franina manžela svázali a donutili ho sledovat, jak jeden ze zlodějů znásilnil jeho ženu i její kamarádku.

Fran se ze strašného zážitku vzpamatovávala několik dlouhých let a nikomu se s ním nesvěřila. Násilníkovi navíc tenhle čin prošel a soud ho zprostil obvinění. Nakonec ho ale spravedlnost dostihla. Za jiný trestný čin byl odsouzen na doživotí.

Později v show Larryho Kinga herečka prohlásila, že z každé traumatizující situace dokázala nakonec vždy vytvořit něco pozitivního. „Celý svůj život se snažím měnit negativní věci na pozitivní,“ napsala ve své knize.

A není divu, Fran Drescher musela v životě zabojovat několikrát. Bojovala s rakovinou a nikdy se jí nedařilo ani ve vztazích. Před rokem se rozvedla už se svým třetím manželem a momentálně je sama. Užívá si rodiny, života, jídla a neustále vystupuje v televizních show. Má raději komornější projekty, kde může být blíž svým fandům, a do velkého natáčení se nepouští.