Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Temné svědectví zajíčka z Playboye o životě s Hefnerem: Šikana, řev a zneužívání

Hugh Hefner: Svědectví Holly Madison o životě s majitelem Playboye
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
nové informace

Život po boku slavného Hugha Hefnera (†91), zakladatele a vydavatele časopisu Playboy, měl své stinné stránky. Vyplývá to ze svědectví bývalé playmate a přítelkyně Hefnera Holly Madison (41) pro nadcházející dokumentární seriál Tajemství Playboye.


„Cítila jsem se jako v koloběhu hrubých věcí a nevěděla jsem, co mám dělat.“ Těmito slovy popsala podle New York Post Holly Madison, bývalá modelka Playboye a přítelkyně zesnulého zakladatele a majitele časopisu Hugha Hefnera, jaké bylo soužití s ikonou erotického byznysu. Učinila tak ve výbušném novém klipu pro nadcházející dokumentární sérii "Tajemství Playboye”, kterou uvede stanice A+E Network.

V předpremiéře 10hodinové investigace do dění v erotickém impériu, kterou mohou diváci poprvé zhlédnout 24. ledna, odhaluje Madison duševní a emocionální muka, která měla prožívat v letech 2001 až 2008 ze strany Hefnera, který zemřel na sepsi v roce 2017 ve věku 91 let.

Po ostříhání mě seřval

„Dostala jsem se do bodu, kdy jsem se pod tím tlakem tak trochu zhroutila a cítila jsem, že potřebuji vypadat přesně jako všichni ostatní,“ uvedla Madison. Zároveň řekla, že po šesti měsících života po boku tlupy stejně světlovlasých žen si sama odstřihla své dlouhé zlaté kadeře, aby si zvýšila sebevědomí. Jenže Hefnerova reakce na její nový vzhled byla totální propadák: „Vrátila jsem se s krátkými vlasy a on se na mě vykašlal,“ řekla Madison. "Křičel na mě a říkal, že díky tomu vypadám staře, tvrdě a lacině," dodala.

Drogy měly ženy přimět k sexu

Madison, která nakonec považovala své spojení s Playboyem za „nebezpečnou volbu“, však nebyla jedinou ženou, která zažila Hefnerovu zlověstnou stránku. „Hef předstíral, že v domě neužíval žádné tvrdé drogy, ale to byla jen lež,“ uvedla Hefnerova další bývalá přítelkyně a Playmate Sondra Theodore (64). „Drogy byly používány k sexu,“ popsala. "Obvykle sis vzal polovinu. Ale kdybyste si vzali dva, omdleli byste,“ prozradila Theodore. "Byla tam taková atmosféra, že muži věděli, že mohou přimět dívky, aby dělaly cokoli, co chtějí, když jim dají sedativa," dodala.

Pořad „Tajemství Playboye“ má odhalit sexuální útoky, zneužívání drog, prostituci, sebevraždy a vraždy, které po více než šest desetiletí měla chránit lesklá fasáda Hefnerova impéria.

Související články

Další články