Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Temná minulost tanečnice (25), kterou požádal český milionář (63) v Cannes o ruku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
víme první
Nikdo je před pár dny ještě neznal, nyní je zná téměř celé Česko a nejen to. Zamilovaný český milionář Miloš Kant (63) požádal svoji přítelkyni Margaridu Aranha (25) o roku dost okázalým způsobem - na červeném koberci na filmovém festivalu v Cannes. Zajímavé na tom je, že pár spolu chodil pouhých šest týdnů. Margaridu teď všichni označují za zlatokopku. Čtenáři eXtra.cz se nyní ozvali s tím, že se Margarida kromě tancování živila daleko peprnějším způsobem.

Do redakce eXtra.cz dorazily dosud nepotvrzené informace o tom, že portugalská tanečnice Margarida měla v minulosti natáčet filmy pro dospělé pod pseudonymem. To by snad ani nikoho nepřekvapilo. Vždyť povolání tanečnice u tyče je už jenom krůček od natáčení lechtivých filmů, které generuje pohádkové honoráře.

Portugalská múza českého podnikatele je opravdu velmi nápadně podobná dívce, která je vyfocená v choulostivých pozicích na snímcích, vystříhaných z videa pro dospělé.

Miloš Kant je zamilovaný až po uši. Proto ho asi informace, že jeho nastávající v minulosti točila porno, ze židle nezvedne Na sociálních sítích svoji lásku brání zuby nehty a škarohlídy, kteří Margaridu označují za zlatokopku, považuje za závistivce, kteří by takovou kočičku také jistě chtěli.

Jak tahle romance dopadne, jsou všichni zvědaví. Pravděpodobně bude láska tohoto věkově nesourodého páru kvést do doby, kdy budou peníze na účtě.

Související články

Další články