Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Temná minulost modelky Heleny Houdové: Manžel mě podváděl s několika ženami najednou!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
13. komnata
Už dřív se svěřila, že ji jako malou sexuálně zneužívali, teď Helena Houdová (39) promluvila o dalších traumatech z minulosti. Jeden muž ji týral, další podváděl s několika dalšími ženami a není to zdaleka všechno. Co všechno si musela modelka vytrpět?

Helena Houdová se rozhodla, že už se svým strachům nebude poddávat. Vítězka Miss ČR 1999 a známá modelka se ze všech příkoří, která se jí v života stala, vypsala na sociální síti.

„Chci oslavit své rozhodnutí zvládnout svá traumata. Od sexuálního zneužití v dětství přes smrt mé nejlepší kamarádky, když nám bylo sedm, přes bulimii v pubertě, násilný vztah s mužem, násilný vztah sama se sebou, kdy jsem nenáviděla sebe a svoje tělo příliš dlouho, samovolný potrat, traumatický porod mého syna, manželství s mužem, který žil další tajný život s několika dalšími ženami, setkání se smrtí tváří v tvář,“ napsala modelka na Facebook

"Oslavuju nejen to, že jsem to dala, ale hlavně to, že jsem se rozhodla vyléčit si své programy, které mi bránily žít život s láskou, radostí a lehkostí," uzavřela Houdová.

Houdová momentálně žije v Austrálii, kde vychovává syny Dariena (10), Daveeda (7) a dceru Deiu (5). Nezbývá než popřát, aby jí už osud žádné další rány nezasadil.

Související články

Další články