Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Těmhle to nevyšlo: Nejzásadnější rozvody a rozchody v roce 2016!

Někteří se rozešli v poklidu, jinde to bude pořádný boj!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Zatímco někteří se v roce 2016 ženili a vdávali, tak pro jiné páry už to byl rok, kdy jejich manželství či vztah šel definitivně do trosek a jedinou možností byl rozvod či rozchod. Někteří to vyřešili elegantně, u jiných byl pořádný rozruch. Tak se pojďme podívat.

1. Johnny Depp (53) a Amber Heard

Tak tady je to hodně drsné! Johnny Depp byl dlouho ženatý s éterickou Vannesou Paradise. Jenomže pak se zakoukal do bisexuálky Amber Heard. A jak rychle plamen vzplál, tak rychle byl uhašen. Páreček se několik měsíců hádal a Amber obviňuje Johnnyho z domácího násilí. Tohle bude hodně bolet.

2. Brad Pitt a Angelina Jolie

Rozvod roku! Angelina podala žádost o rozvod kvůli Bradovu údajnému holdování alkoholu a marihuaně. Navíc prý měl i děti bít, což se nepotvrdilo. Jolie se s dětmi momentálně „skrývá“ v luxusním miamském sídle, zatímco Pitt žije sám a říká, že svou bývalou ženu pořád miluje. Ani jeden nevypadají po rozchodu dobře.

3. Naomi Watts a Lieve Schreiber

Herečka Naomi Watts se naopak po 11 letech rozvedla v poklidu. Poprosila o respektování soukromí kvůli jejich dvěma dětem a prozradila, že se na novou životní etapu těší, i když potomky budou pořád vychovávat společně.

4. Lady Gaga (30) a Taylor Kinney

Byli zasnoubeni, všechno vypadalo dobře. Zpěvačce a herci to navíc velmi slušelo a na červeném koberci vypadali pořád jako zamilované hrdličky. Jenomže na veselku nedošlo. Lady Gaga dala svému milému kopačky a po rozchodu vypadá dobře.

5. Rose McGowan a Davey Detail

Pamatujete si na Paige ze seriálu Čarodějky? Se svým milým rok chodila a poté se vzali. Manželství vydrželo 2 roky, poté se rozhodla vztah s umělcem ukončit.

6. Drew Barrymore a Will Kopelman

Pro Drew je to už druhý rozvod. Její první manželství vydrželo 19 dní (mladická nerozvážnost), to druhé 5 let. S Willem má dvě krásné dcery. Rozcházejí se prý proto, protože nemají pocit, že k sobě dál patří.

7. Jennifer Lopez (47) a Casper Smart

Této divošce táhne na padesát, ale to ji neodrazuje od randění se zajíčky! Několik let měla za partnera tanečníka Caspera Smarta, ale letos mu dala kopačky. Pak prohlásila, že si chce jenom užívat. To ale nevydrželo! Barbadoské krásce Rihanně přebrala rappera Drakea a teď se s ním cukruje po restauracích. No jo, něco na těch MILFkách je! Více se dozvíte ZDE.

8. Taylor Swift a Calvin Harris

Nejúspěšnější zpěvačka chodila se slavným DJ. Ten ale neunesl slávu své holky a přišel rozchod.

9. Tobey Maguire a Jennifer Meyers

Spiderman Tobey potkal svoji ženu, designérku šperků, v roce 2003. O tři roky později se zasnoubili a záhy přišla svatba. Jenomže vztah nakonec nevydržel a oni usoudili, že jim bez sebe bude lépe. Mají spolu dvě děti, které jsou prioritou. „Budeme je vychovávat k lásce, respektu a přátelství,“ řekli médiím o svém rozchodu.

10. Kaley Cuoco a Ryan Sweeting

Kráska s Teorie velkého třesku a tenista spolu vydrželi pouhých 21 měsíců. Vzali se pouhé 3 měsíce po seznámení a vzájemně se pořádně poznali jako manželé. S některými věcmi je prostě lepší počkat.

11. Adriana Lima a Marko Jaric

Ani u andílků Victoria's Secret není všechno taková idylka. Brazilská kráska a srbský hráč baseballu spolu byli 9 let, ale krachlo to. Děti chtějí vychovávat společně a rozvod řeší ve vší tichosti.

Související články

Další články