Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Téměř slepý Matyáš ze SuperStar: Prozradil, jak je to s jeho spásnými brýlemi

Matyáš Vlk
Zdroj: Facebook Matyáše Vlka
+ Dalších 22 fotografií
Když se osmnáctiletý Matyáš Vlk v televizi představil se svým příběhem, nejedno oko nezůstalo suché. Po účasti v SuperStar se navíc ukazuje, že nejde o žádnou vypočítavost a to, čím nás dojal, nemyslel jako citové vydírání, abychom se plácli přes kapsu!

Matyáš má takovou oční vadu, že téměř nevidí a musí nosit speciální brýle. Kvůli tíživé finanční situaci (s maminkou bydlí na ubytovně a nemají ani nábytek) si je ale nemůže dovolit.

Kdekdo možná ohrnul nos s tím, že jde o jasné říkání si o peníze. Jenže přestože už se našli lidé, kteří by rodině aspoň darovali nábytek, albín to prakticky odmítá. Je vidět, že kvůli darům o problémech v pěvecké soutěži nemluvil. Prostě byl jen tak otevřený.

„Nechci, aby mi lidi pomáhali přímo. Však mě ani neznají,“ ošívá se stydlivý mladík, který přes porotu dál sice neprošel, ale od všech si vysloužil uznání.

Na fotkách na své sociální síti už se pyšní brýlemi, nejde však o ony speciální, díky nimž by viděl lépe. „Brýle, co vidíte na fotkách, jsou staré a nepomáhají mi tak, jak potřebuji,“ vysvětlil nám Matyáš. Lidé se mu ale prý ozývají a z toho má radost.

„I na soutěž vzpomínám jen v dobrém. Dodala mi kuráž a sebevědomí,“ dodal závěrem.

Související články

Další články