Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Téměř k nerozeznání: Neteře princezny Diany oslnily na udílení cen

Lady Amelie a lady Eliza Spencer.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Královská rodina

Dvojčata lady Amelia a lady Eliza (obě 29) dorazily na slavnostní předávání cen The Leopard Awards na podporu charity The Prince’s Trust. Blondýnky a hlavně neteře zesnulé princezny Diany (†36) se sladily do elegantních stříbrných šatů a byly od sebe téměř k nerozeznání.  

Blonďatá dvojčata lady Amelia a lady Eliza se zúčastnily slavnostního předávání cen The Leopard Awards na podporu charity The Prince’s Trust. Ceny v oblasti módy, filmu, umění, sportu i kultury se vyhlašovaly 2. listopadu v londýnské hale Goldsmiths' Hall.

Dvojčata k nerozeznání

Na akci nechyběly známé osobnosti a přišly také neteře tragicky zesnulé princezny Diany. Lady Amelia zvolila dlouhé stříbrné šaty až na zem, zatímco její sestra Eliza kratší stříbrné šaty, přes které přehodila bílé sako. Outfity doladily stříbrnými doplňky a vypadaly velmi elegantně. Jsou si navíc tak podobné, že bylo těžké jednu od druhé rozeznat.

Dívky jsou obě dcery Charlese Spencera (57), bratra princezny Diany. Lady Amelia je zároveň první sestřenicí prince Williama a prince Harryho. Kromě dvojčete má ještě starší sestru Kitty a mladšího bratra Louise Spencera.

Související články

Další články