Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Téměř devadesátiletý admirál zabil svou ženu i syna, poté sám spáchal sebevraždu

Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Ohavný čin

Z petrohradského bytu se linul silný zápach. Když se zjistilo, co se v něm nachází, byli policisté v šoku. V bytě bývalého sovětského admirála Leonida Lobanova (86) byla mrtvá a zkrvavená těla manželky Nelli (†83) a syna Maxima (†56). Vrahem byl vážený muž, který po činu spáchal sebevraždu skokem pod vlak.

Policistům v ruském městě Petrohrad se naskytl hrozný pohled. Když si sousedé stěžovali na nesnesitelný zápach, rozhodli se na místo dorazit policisté. V bytě ležela těla zkrvavené ženy a muže. Později se zjistilo, že byt patří váženému sovětskému admirálovi a jeho rodině, přičemž mrtvá byla jeho manželka Nelli a syn Maxim.

Máma byla v noční košili a Maxim měl na sobě tričko a trenýrky. Toho dne bylo hrozné teplo. Jejich chodidla byla na podlaze, seděli,“ uvedla pro web Then24.com dcera Alla a dodala, že těla mohla být v bytě až dva týdny.

Byl to vysoce postavený a upřímný člověk

Sousedé podle webu uvedli, že Lobanov žil dlouho mimo město a dával přednost oddělenému bydlení od rodiny. Vztahy podle něj byly napjaté, ale takové informace odmítá dcera Alla. Podle ní byl její otec upřímný a čestný člověk a sice byl emočně odměřený, ale velmi milý.

Syn Maxim byl po otci umělecky nadaný a vystudoval hru na piano na petrohradské konzervatoři. Otec Lobanov vystudoval tři vojenské školy, sloužil na ponorce a také byl vedoucím operačního velitelství Severní flotily. Do důchodu odešel v roce 1991. Můj otec, jak jsem ho znala 63 let, se nikdy nikoho z naší rodiny nedotkl a nikdy nikoho nenazýval vulgárně. Byl vysoce postavený a naprosto upřímný člověk, skutečný ruský důstojník, jeden ze zakladatelů Severní flotily,dodala dcera Alla.

Spáchal sebevraždu

Poté, co policie nalezla těla, rozhodla se jít hledat Leonida Lobanova, který byl hlavním podezřelým. Bohužel ho už nenašla živého. Muž 16. července spáchal sebevraždu skokem pod vlak na nádraží. Nikdo neví, proč muž tento ohavný čin spáchal, policie celý případ stále vyšetřuje.

Související články

Další články