Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Zuzana Plačková je slovenská playmate modelka, blogerka a influencerka (na Instagramu má téměř 800 tisíc sledujících).

Narodila se 20. června 1991 ve slovenském městě Čadca.

Kariéra

Do veřejného povědomí vstoupila roku 2012 účastí v soutěži Hotel Paradise, ve které se vyjadřovala jako dlaždič. I když ji nevyhrála, stala se vlastně absolutní vítězkou.

Již předtím si tělo „vylepšila“ nadměrnými silikonovými implantáty, přičemž plastickým chirurgům měla údajně svěřit i svůj obličej. Evidentně kvůli pornocastingům, jejichž prostředí zná také velmi dobře.

Posléze působila i v dalších podobně bizarních soutěžích.

Na jaře 2017 se z blondýny stala brunetou a místo ňader začala zdůrazňovat štíhlejší postavu, v Bratislavě si rovněž otevřela vlastní kavárnu.

V pondělí 27. září 2021 si pro ni i jejího partnera přišli policisté a podle slovenských médií je obvinili z drogové trestné činnosti a ze členství ve zločinecké skupině. Při razii vyšetřovatelé objevili více než devět kilogramů pervitinu i velkou pěstírnu marihuany. Kromě toho zajistili zbraně, střelivo, cigarety a více než 70.000 eur (tj. přes 1,5 milionu korun) v hotovosti.

Zadržených lidí je však kolem patnácti a je mezi nimi i muž, který byl v minulosti spojován s vraždou Slovenky Andrey Vlčekové (unesena 2016, její tělo nalezeno v sudu s kyselinou 2021).

Dvojici navíc zastupuje advokát, který je spjat s nechvalně proslulým podnikatelem Marianem Kočnerem (1963), jednou z hlavních postav v kauze zavražděného investigativního novináře Jána Kuciaka (†2018) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†2018).

Osobní život

Na podzim 2015 se provdala za Reného Strauzse (1989), s nímž se účastnila výše uvedené reality show.

Na svatební obřad si oblékla sladce růžové šaty za půl milionu korun, ke kterým obula tenisky. Podruhé svůj partnerský slib potvrdili roku 2019 v americkém Las Vegas. Na začátku září 2022 se jí narodil chlapeček, který dostal jméno Dion.

Články