Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní pod všudypřítomným dohledem kamer vymění.

Výměna manželek 2020

Premiérové díly Výměny manželek se po prázdninové pauze v roce 2020 vrací na obrazovky TV Nova ve středu 26. srpna. Diváci se na velká dramata, silné příběhy, ale i velmi vypjaté situace mohou těšit každou středu ve 20:20.

A čeho se například diváci dočkají? Jak si poradí temperamentní Magda se svérázným tatínkem Martinem v maličkém bytě? Užije si Tereza deset dní v Holandsku v trochu jiných životních podmínkách?

Předchozí díly Výměny manželek v roce 2020

V roce 2020 mohli diváci hned v prvním díle mohli diváci sledovat mladou maminku Kateřinu, která se svým partnerem vychovává jedno dítě. Dále se představila Jiřina, která se svým manželem stará o výchovu dvou neposlušných synů. Jak si v dramatické Výměně manželek poradila temperamentní Katka s poněkud laxním manželem a dvěma údajně problémovými kluky? A co Jiřina, která je vyčerpaná vlastními dětmi? Jak ta se dokázala přizpůsobit životu mladé rodiny? Po odvysílání dílu se vlna kritiky snesla na obě účastnice

V další epizodě budou moci diváci sledovat, jak si Markéta poradí v rodině, ve které hraje zábava a hospoda hlavní roli. Budou také svědky toho, zda se Lucie dokáže přizpůsobit svému prozatímnímu partnerovi.

Průběh Výměny manželek

Průběh reality show je následující: Dvě ženy z předem vybraných rodin si vymění svá místa. Náhradní manželka se tedy stará o cizí rodinu. Během prvního týdne se "nová" družka musí řídit harmonogramem, který sepsala původní manželka. Obě rodiny spolu ve vyměněném stavu stráví deset dní, to vše pod dohledem kamer. Prvních pět dní se dodržuje manuál původní ženy, po pěti dnech se pravidla hry obrátí a vyměněná žena nastavuje svoje pravidla, čímž může vzniknout spousta vyhrocených situací.

Na konci výměny se pak koná společné setkání "mezi osmi očima", kde oba páry debatují, co v předchozích dnech zažily a jak se jim v jiné domácnosti žilo. Mnohdy jsme svědky emočních výlevů a vyřčených křivd. Nova odvysílala již deset sérií. Aktuálně vysílá XI. sérii.

11. řada Výměny manželek

Už XI. řada reality show Výměna manželek měla premiéru dne 28. srpna 2019 na TV Nova

Jednou z nejvíce šokujících výměn 11. řady byl díl, ve kterém si Lenka, která přijela do obce Nové Sedlo, potýkala se špínou, nedostatkem základních hygienických potřeb, peněz i s totálně zanedbanými dětmi Navíc si odvezla parazity.

Výměna manželek se v roce 2019 dostala mezi TOP 10 pořadů vysílaných na TV Nova v prime time. Díl vysílaný 27. března 2019 se stal šestým nejsledovanějším pořadem na TV Nova v roce 2019. Dosáhl ratingu 13,4 % (share 39,09 %).

Historie Výměny manželek

Pořad Výměna manželek pochází z Velké Británie, kde byl vysílán pod originálním názvem Wife Swap v letech 2003 až 2009. Americkou verzi britské televizní reality show vysílala televize ABC, na níž běžel poslední díl v roce 2009. Českou verzi Výměny manželek vysílá TV Nova od roku 2005.

Největší skandály ve Výměně manželek

1. Mačkáš mi hada - psali jsme například zde

2. Špindíra Věrka - psali jsme o ní zde

3. Iva a Marian - speciál o nich najdete zde

4. Prostitutka Věra, která má profil na netu a loví zákazníky - psali jsme zde

Články